Repair iMac MacBook Apple

Professional repairs of Apple Macbook iMac

Service Apple Macbook iMac – Reapirs of all kind in one place – full service for Your Apple computerWe speak english - English friendly

Fixing Apple MacBook iMac in Cracow, Poland

We are able to repair all kind of dame using only genuine Apple parts for iMac and Macbook

 • spilled liquids
 • high drops
 • physical housing damage
 • errors in operating system Mac OS
 • motherboards repair
 • broken displays
 • recovering lost data from hard disks

Terms of cooperation that suits You:

 • warranty on all repairs – FREE of charge!
 • diagnosis and costs prediction – FREE of charge!
 • computer return in Poland – FREE of charge!
 • computer return abroad – pricing depends on destination country

What our customers say about our services

 •   Great service ! Very helpful people. Highly recommended

  thumb Ege Erel
  3/28/2018

    Professional and quick service. Very friendly and professional explain of everything. Strong recommend!

  thumb Margarita Hiltunen
  2/01/2018

    Śmiało mogę tu dać pięć gwiazdek.Od jakiegoś czasu korzystam z pomocy tej firmy.Jak dotąd jestem bardzo zadowolony. Nie mam zamiaru szukać innej.

  thumb Tadek Kania
  7/03/2018

    good service with nice staff +++

  thumb Nurlan Farajov
  9/22/2019
 •   Everyone I dealt with was friendly and professional. They clearly outlined what the problems were, with my laptop, and how to fix them. I found the prices reasonable, and was very happy with the overall service and end product.

  thumb Amber Jarecki
  9/01/2020

    Polecam ten serwis! Uratowali mojego Dell XPS po zalaniu. Diagnoza standardowo do 3 dni, naparawa i czyszczenie do 2 tygodni, ale dało się zrobić dużo szybciej za pare dni. Ze względu na rodzaj uszkodzenia i koszty podzespołów nie było tanio, ale już tydzień po remoncie i laptop działa świetnie, jak nowy. Raz jeszcze dziękuje Panu Grzegorzowi i całej ekipie serwisu za szybką akcje i skuteczną naprawę.

  thumb Raman Strelnikau
  5/21/2018

    Polecam!! Uratowali mojego laptopa! Byłam w Krakowie przejazdem i laptop odmówił posłuszeństwa. Znalazłam ich przez internet i bardzo się cieszę, że to właśnie im zaufałam. Z całego serca POLECAM i serdecznie POZDRAWIAM! Chciałam zmienić swoją opinię dotyczącą tej firmy , a raczej ją rozwinąć. Wiadomo już, że byłam w Krakowie przejazdem i pech chciał, że zepsuł się mój laptop. Odebrałam sprzęt i wróciłam do swoich zajęć. Po kilku dniach laptop nagle przestał się włączać, nic żadnej reakcji... umarł!!! Niewiele myśląc zadzwoniłam do SSTUDIO z reklamacją przerażona jak i ZŁA o co chodzi i czy aby napewno mój laptop został naprawiony?! Przechodząc do sedna sprawy, byłam pewna tak jak wszędzie na reklamację będę musiała czekać co najmniej kilka tygodni, że będę musiała wypełniać tonę papierów, żę będę musiała kilka razy dzwonić i tłumaczyć co się stało z miom laptopem. Byłam też pewna że mój laptop będzie gdzieś odsyłany (nie wiem dlaczego tak myślałam ale w końcu to reklamacja). Byłam PEWNA, że będę na rozwiązanie sprawy czekać bardzo długo i o wiele za długo biorąc pod uwagę że mi się bardzo spieszy ponieważ wyjeżdzam na bardzo długą podróż na drugi koniec świata! Wszytkie moje obawy były BEZPODSTAWNE! Serwis SSTUDIO zajął się moim laptopem PRIORYTETOWO! Zgłosiłam telefonicznie co się dzieje i że nie jestem z Krakowa. Pani która ze mną rozmawiała była bardzo zorientowana, PAMIĘTAŁA mój laptop i mój serwis. W dalszej części rozmowy zostałam poinformowana, że zostanie do mnie przysłany kurier w tym samym dniu i żebym przygotowała komputer do transportu. Odbiór paczki jaki ponowna diagnoza będzie bezpłatna. Cała akcja łącznie z naprawą gwarancyjną i odesłaniem laptopa trwała tylko 3 DNI! Profesjonalne podejście do klienta, gdzie w dziesiejszych czasach jest się tak traktowanym? Naprawdę Gratulację podejścia i zarządzania firmą! Piszę o tym bo może to wydawać się błachostką ale każdy wie, że teraz laptop to nasze narzędzie pracy i trudno od tak pójść do sklepu i kupić nowy. Nie myśli się o robieniu kopii zapasowej danych na dysku! Zostałam poinformowana i poinstruowana jak powinnam to dobrze wykonywać. Kończąc mój wywód sorry, że tak długi dziękuję bardzo i będę Was polecać wszędzie za Wasze podejście do klienta! 😉 Pozdrowienia !

  thumb Paulina Storczyńska
  2/28/2018

    SStudio is the most professional, reliable, easy to communicate with, laptop repair service I have ever encountered. It far exceeds the competition. The repairs to my computer have been done quickly and efficiently in such a way, that I left the SStudio with practically a new computer. And that cost me 2000 zl less than a competition offer. I definitely recommend the SStudio for any kind of laptop repair : )

  thumb Anna Gelbert
  12/17/2017

* Reviews retrived from Facebook and Google Maps

For you

Numbers speak for themselves

fixed computer
years with You
reviews on Facebook, Google

We fix all issues