Dlaczego my

 Jako firma serwisująca elektronikę od 15 lat, postanowiliśmy stworzyć osobny dział poświęcony tylko rządzeniom APPLE. Postawiliśmy na zupełnie nową jakość

Standard napraw

Wybierasz sam: bezkompromisowo lub budżetowo, ale zawsze jakościowo i z gwarancją

Nowy standard obsługi Klienta

Twój Mac jest ważny dla Ciebie, a Ty jesteś ważny dla nas. Jeśli się wahasz – napisz do nas. Przydzielimy Ci doradcę, który doradzi w kwestii naprawy.

Prostota działania

Zamów usługę, my wyślemy kuriera do Twojego domu lub biura. Nie stój w korkach. Oszczędność czasu i pieniędzy Naprawy wykonane przez nas są 30-70% tańsze niż w autoryzowanym punkcie APPLE. W połączeniu z usługą GIVE & GET, są kilkukrotnie szybsze.

Popularność

Naprawiliśmy ponad 20 000 komputerów! Klienci dzielą się swoim zadowoleniem na Facebook’u oraz Google Maps

Naprawy

Nie mamy misji ani wyższych celów, po prostu jako inżynierowie i technicy podziwiamy logikę oraz dopracowanie konstrukcji urządzeń Apple, dopasowujemy swoje standardy działania do najlepszych.

Magazyn części

Posiadamy najlepiej wyposażone magazyny części do iMac oraz Macbook w południowej Polsce.  Jako nieliczni utrzymujemy skład podzespołów do najnowszych, a także do starszych ponad 10 letnich urządzeń. Profesjonalne zaplecze techniczne oraz wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu Macbook, iMac, Mac PRO, PowerMAC. Od platform G3 do i7 .

Technologia

Posiadamy specjalistyczne narzędzia (m.in. automaty do lutowania w technologii BGA i SMD, przy pomocy gorącego powietrza i podczerwieni, piece do reballingu, dedykowane sita do większości układów) oraz odpowiednią wiedzę. Naprawy przeprowadzane są wyłącznie przy użyciu markowych półproduktów (Warton, Kester), zgodnie ze standardem ochrony ESD ANSI/ESD S20.20-1999, a stanowiska pracy są obsługiwane przez wyszkolonych specjalistów. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, przebieg naprawy na bieżąco jest konsultowany ze zleceniodawcą. Wszystkie urządzenia są naprawiane na miejscu, nie korzystamy z usług firm trzecich, jednocześnie będąc podwykonawcą dla wielu serwisów w Małopolsce.

PARTNERZY

Z naszych usług od lat korzystają uczelnie, urzędy oraz korporacje, dla których najważniejsza jest jakość usług i współpraca dostosowana do indywidualnych potrzeb. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Status zgłoszenia serwisowego

Dla wygody naszych klientów udostępniamy możliwość sprawdzenia statusu realizacji zgłoszenia serwisowego online. Nasz serwisant po każdym z etapów pracy (diagnozowanie usterki, ustalenie możliwych wariantów naprawy, naprawa) wprowadza odpowiednią informację do systemu, co umożliwia klientowi w każdej chwili sprawdzić aktualny stan prac. Można także zasięgnąć informacji, dzwoniąc na nasz numer kontaktowy i podając numer zgłoszenia.